هدف این وبلاگ ارتقای حسابداری و کمک به دانشجویان علاقه مند می باشد. asset.blogfa.com

با سلام خدمت اساتيد، دانشجويان و علاقه مندان

بالاخره بعد از مدتها تلاش سري دوم ليست پايان­ نامه هاي كارشناسي ارشد و دكتري حسابداري آماده شد.

سري اول  اين ليست با همكاري دوستان عزيز آقايان، فيلي، ايزدپور ، قنبري ، رخشاني، شيپوريان و ساير عزيزان دانشجو در دانشگاهها و نيز پايگاههاي اطلاعاتي و سايت دانشگاهها، در دي ماه 88 از طريق وبلاگ بنده (كتابها و مقالات تخصصي حسابداري) منتشر شده بود. ليست اول تا تير ماه 89 (در طي 6 ماه) بيش از 670 بار دانلود شده است.

در تهيه سري دوم علاوه بر عزيزاني كه نامشان در فوق آمده است، دوستان ديگري همچون سيدجواد بابازاده، حميد رضايي و احمد اسحاقي بنده را ياري رساندند. ليست حاضر شامل 1949 عنوان پايان­ نامه موجود مي باشد كه بر اساس نام دانشگاه و سال دفاع پايان نامه در نرم افزار Excel مرتب شده است (در ليست اول 1379 عنوان آورده شده بود).

از ساير دوستان تقاضا دارم تا در صورت امكان ليست پايان­ نامه هاي كار شده در دانشگاه خود را از طريق پست الكترونيكي (رايانامه) پايين صفحه برايم ارسال دارند تا ليست ارائه شده در قسمتهاي بعدي كاملتر و بهتر شود.

هدف از آماده سازي اين مجموعه، گرد آوري عناوين پايان نامه هاي كار شده در ايران است تا دانشجويان از اين طريق با پژوهشهاي انجام گرفته آشنا شوند و به دنبال موضوعات تكراري نروند.

ذكر چند نكته در رابطه با اين ليست حائز اهميت است:

1-  برخي از دوستان عنوان نمودند كه تعدادي از عناوين ذكر شده در ليست اول ديگر قابل استفاده نمي­ باشد و مربوط به دهه­ هاي گذشته مي­باشد. بنده اين مساله را قبول دارم اما اين موضوعات فقط جهت آگاهي شما از مطالعات انجام شده در گذشته ذكر گرديده است و شما جهت انتخاب موضوع پايان نامه مي­ توانيد موضوعات جديد را مدنظر قرار دهيد.

2- دليل آماده ­سازي اين نسخه عدم وجود يك پايگاه اطلاعاتي كامل است كه موضوعات كار شده در رشته حسابداري را شامل شود. به همين دليل عموما دانشجويان هنگام انتخاب موضوع پايان نامه به جهت عدم آگاهي به موضوعات گذشته و انتخاب يك موضوع تكراري؛ امكان چاپ مقاله پايان نامه براي آنها فراهم نمي­ شود و زحمات دانشجو به هدر مي­رود.

3-  مطالعه اين ليست (البته موضوعاتي كه در چند سال اخير انجام شده است) مي­ تواند در انتخاب موضوع به دانشجويان كمك شاياني نمايد. دانشجويان مي­توانند با تركيب برخي از موضوعات با يكديگر به يك موضوع جديد برسند كه ارزش كار كردن را داشته باشد.

4- در اين ليست برخي از ايرادات موجود در ليست اول برطرف گرديده است. همراه با برطرف نمودن برخي از ايرادات ليست اول، 570 عنوان جديد به ليست حاضر اضافه شده است.

5- با توجه به اينكه برخي از دوستان ليست اول را دانلود نموده­ اند در ليست حاضر (ليست دوم) عناوين اضافه شده با رنگ آبي مشخص شده است تا دوستان براحتي به موضوعات اضافه شده دسترسي داشته باشند. البته شما مي­توانيد از طريق فلشهاي ابتداي فايل در قسمت Seri فقط به موضوعات اضافه شده در سري دوم دست پيدا نماييد.

 

 Link Download:  The 2nd List of M.A. & Phd Theses in Accounting_Asset.blogfa.com

Size: 918Kb

لينك دومين ليست پايان نامه هاي كارشناسي ارشد و دكتري حسابداري- جديد

  mahdi_gholamheidari@yahoo.com

انتشار نسخه الكترونيكي اين ليست  (حتي بدون ذكر منبع) رايگان و كاملا آزاد مي باشد.

 

 

 

جهت مشاهده سومین لیست پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری حسابداری از لینک زیر اقدام نمایید:

http://asset.blogfa.com/post-89.aspx

 

 

 

 

 

 

شاد و پيروز باشيد

مي توانيد اين صفحه را ذخيره نماييد. شاد و پيروز باشيد.

 Asset.blogfa.com


برچسب‌ها: کارشناسی ارشد حسابداری
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۸۹ساعت 0:44  توسط مهدی غلام حیدری  |